Antiek Amerikaans tafelklokje met "achter-glas schilderij", metalen wijzerplaat en houten kast 24x17x9cm. Cond.: G
Prachtige 3-delige Art Deco pendulestel met achtdaags uurwerk en compositie metalen figuren. Wijzerplaat gesigneerd E. Davoust 25x31x11cm. en 17x10x10cm. Cond.: G
Frans comtoise 19e eeuw met harpslinger en wekkerfunctie, gesigneerd Wendelin Sezanne. Wijzerplaat is iets bijgeschilderd 140cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1830 met harpslinger, wijzerplaat is licht bedeukt 145cm. Cond.: G
Oavel Franse reiswekker met porseleinen plaquettes(beschilderd met engelen en beschilderde emaille wijzerplaat ook met engelen). Deurtje achter zit los 20e eeuw 11x7x6cm. Cond.: G
Franse reiswekker ca. 1900 "R en C made in Paris", zonder slag in goede staat 15x8x7cm. Cond.: G
Prachtige wit marmeren Louis Seize stijl pendule in perfecte staat met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk Cond.: U
Prachtig groen onyx 3-delig pendulestel met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880. Rondom geslepen glas met 8-daags uurwerk en compensatieslinger. In perfecte staat 42x22x9cm. Cond.: U
3-Delige marmeren pendulestel, wit met zwart geaderd marmer en compositie metalen figuur en sierwerk ca. 1880. 8-Daags uurwerk S.H. Paris 35x37,5x15,5cm. en 35xø13cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen klok met wekkeruurwerk met slagwerk. Goedlopende kwaliteitsklok ca. 1980 in Louis Seize stijl 25x13x8cm. Cond.: U