Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Vier etsen 17e-18e-19e eeuw; 1x Teniers Pinx pitteri sculp 16e-17e eeuw De Schoenmaker 33x25cm. 1x Jan Roden-Poorts Toren 18e-19e eeuw 15x28cm., 1x De Brugh tot Maerlen 19e eeuw 13x22cm. en 1x Venice 19e-20e eeuw 28x19cm. Cond.: M tot G