Drie oude tafelaanstekers 20e eeuw; 1x goudkleurig sigarettenetui met uitklapbare aansteker gemerkt Thorens made in Switzerland 11x8x1cm. 1x Vernikkeld Germany U.S. Zone 8x8x3,5cm. en 1x Wereldbol ongemerkt 8,5xø6cm. Cond.: G