Monumentaal Frans klokkenstel ca. 1880 van zwaar marmer en brons. Voorstellend een man van adel uit de 18e eeuw zittend op een stoel met boeken. 8-Daags uurwerk. Marmer licht beschadigd 57x42x19cm. en 56c18c13cm. Cond.: G