Franse bronzen pendule ca. 1880, rijk bewerkt met bronzen leeuwekoppen, bloemen en rocailles. 8-Daags uurwerk, gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. De pendule is in originele goede staat 23x26x16cm. Cond.: G