Prachtige wortelnoten fineer 19e eeuwse Davenport bureau met intarsia en schuine klep waarachter vakverdeling. Zijkant met 4 lades en zuilen, geheel staand op koperen wieltjes in zeer goede originele staat 84x55x53cm. Cond.: G