Grote bijbel anno 1714 gedrukt door Jacob en pieter Keur en pieter Rotterdam (Dordrecht). Bijbel zit vol met 18e eeuwse gravures met bijbelse voorstellingen, prachtige lederen band met bronzen sluiting en ornamentuur. De bijbel is in zeer goede staat 12x30x46cm. Cond.: G