Drie boekjes 18e/19e eeuw met gravures; 1x De God Vreezende Zeeman of de nieuwe Christelijk zeevaart door Gijsbert de Groot Keur Amsterdam 1742 Cond.: R. 1x Dialogues upon the usefullness of ancient medals in relations to the LAtin and Greek poets 18e eeuw Cond.: R en 1x volledig handboek voor kooplieden winkeliers en andere door J.G. Krol 1864 Cond.: G