Uurwerk van een 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd Laurens Duchesne. Uurwerk met kwartierslag op dubbele bronzen bel. Wijzerplaat met kalender en maanstand. gegoten bronzen hoekstukken uitbeeldend de vier jaargetijden. Uurwerk moet gereinigd worden.