Monumentale Engelse 19e eeuwse wortelnoten pendule met zwaar koperen snek uurwerk (ketting). Bloem- en bandintarsia met lichte beschadigingen in het fineer. De pendule is in originele staat 62x47x22cm. Cond.: R-G