Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifbaar schrijfblad. Origineel beslag en sloten 163x110x57cm. Cond.: R-G