Negen oude porseleinen drinkbekertjes ca. 1930. 1 met haarscheur 5xø4,5cm. en 1x mocca verzamelaarskopje met schotel gemerkt Karlsbader Wertarbeit Manufaktur Fine Porcelain. gesigneerd en met bladgoud 10xø11,5cm. Cond.: GCond.: G