Groot cremekleurig eetservies, gemerkt Thomas Ivory Bavaria met bloemdecor en goudrand 20e eeuw; 17x platte borden, 12x ontbijtborden, 11x soepborden, 4x dekselschalen, 3x platte schalen, 1x juskom, 1x diepe schaal, 4x langwerpige schalen. Enkele delen licht beschadigd. Cond.: G