Franse secretaire, 20e eeuw, met schrijfvak en vier lades achter de klep, notenhout en ander edel fineerwerk en intarsia, met bronzen beslag. Vier lades en aan de bovenzijde een marmeren plaat. Secretaire is gerestaureerd en gepolitoerd. 136x70x35cm.