Vier delen oud porselein. Opengewerkte schaal met blauw zwiebelmuster decor met meissen achtig teken, 20e eeuw. 2 pootjes gelijmd. Bord K.P.M., 20e eeuw met bloemendecor en goudrand, Opengewerkte schaal met handgeschilderd lanschapdecor gemerkt Plaued (1 pootje eraf), Jardieniere Plaue met opgewerkt bloemdecor ( min.chip). Cond.:R