Doorbroken porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw o.a; 1 cakeschaal, 1 tafel-presenteerschaal, 8 cakebordjes, 1 grote schaal. Allen met bloemmotief. gemerkt P.9 AA en 1 schaal gemerkt Schumann ø12,5-ø25cm. Cond.: G