Ring GG 585/000, met bloedkoraal. Grote grove ring met een uitgesneden bloedkoraal met bloemen, iets beschadigd, 15x20 mm. Om de bloedkoraal zit een brede rand welke bewerkt is met een gegraveerd design. Grootte bovenzijde ring 25x19 mm. ca 5 gr. ø 55.