Prachtig groots zilveren pronkstuk waarin Frans pendule uurwerk met slagwerk op bel. Het rechthoekige basement rust op vier ronde poten en is rondom afgebiesd met kymabandmotief en masceren aan voorzijde, aan de zijkant versierd met lauwertakken. De strijdwagen, waarin gezeten godin en engelenfiguur, wordt voortgetrokken door 2 leeuwen. 1e Gehalte zilver. 60x22x40cm., Totaal gewicht incl. uurwerk ca. 14.5kg.