Fraaie geslepen en geëtste dekselcoupe (minimale randschade) op gegraveerde 835/000 zilveren voet . Deksel met 835/000 zilveren knop. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, ca. 1860. 20xø11cm.