Zilveren theezeef 835/000 met florale rand, fraaie steel met gezicht en strik Nederlands gekeurd ca. 1936, op rood Boheems geslepen kristallen lekbakje ø8cm., met waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren bovenrand met fijne parelrand. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.