Lot zilver: theelepel met zeilschip, Hollands zilveren theeduimpje MT.: vermoedelijk Johannes Kroontje, Leeuwarden Jaarletter: Q 1875, en zoutlepeltje met putti op steel 835/000. Totaal gewicht ca. 25gr.