Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Antieke boeken

Startprijs 25 EUR
Resultaat:
135 EUR

Beschrijving

Vier antieke boeken; 1x Officia Nova in Brevario Romano Antverpi 17e-18e eeuw, 1x Grond-Beginzelen van alle de mathematische weetenschappen door Christiaan Wolff te AMsterdam, Janssoons van Waeesberge 18e eeuw, 1x Dissertation preliminaire ou prolegomenes Sur la bible par L:ouis Ellies du-pin chez andre Pralard rue Saint Jacques A. Paris 17e-18e eeuw. En 1x Biblia Sacra Vulgatae Editions, editio nova antverpieae Apud Joannen Baptisten Verdussen anno 1740. Allen met originele lederen band in redelijk tot goede staat 17-26cm.