Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdekt 43x13x20cm. Cond.: G