Vuurvergulde bronzen pendule Louis Quinze ca. 1800 onder stolp met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Wit marmeren voet (hoekje gerestaureerd) en midden-bovenop mist een figuur. Verder in goede originele staat 31x25x14cm. Cond.: R