Twee antieke stoelen met vergulding (beschadigd); 1x met gedraaide poten en stijlen in de leuning ca. 1880, Petit Point stoffering in redelijke staat 83x40x46cm. en 1x houtgepinde Louis Quinze stoel ca. 1800 met blauw-lederen bekleding (oud, interessante stoel) 95x42x52cm. Cond.: R