Vier Hollandse keramieken tegels 17e-18e eeuw; 1x bloem in kwadraat 17e eeuw polychroom (randschade, 1x zeilboot 17e-18e eeuw (gelijmd en schade), 1x schaatsende man 17e-18e eeuw (minimale chips) en 1x wandelende vrouw 17e-18e eeuw (stuk af en randschade) 13x13cm. Cond.: M-R