Vijf delen oud Frans Fayence keramiek Quimper, monogram H.B. 1e helft 20e eeuw; 1x vaasje (haarscheuren en chip), 1x eierdop (restauratie), 1x theepot Henriot (deksel gelijmd en beschadigd), 1x mosterdsetjes (goed) en 1x suikerpot met zeef (glazuur chip) 7,5-20cm. Cond.: M-R-G