Vier delen Chinees porselein ca. 1900; 1x grote dekselpot met floraal decor, gesigneerd (deksel gelijmd), 1x grote gemberpot met floraal- en figurendecor 1e helft 20e eeuw, 1x vaas met figuren- en gouddecor (haarscheur en bovenrand gerestaureerd), 1x vaas omgebouwd tot lamp met figuren- en gouddecor (ingekort) 21-32cm. Cond.: R