Vijf delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 2x schotels capucijner (goed), 1x Chinese kop met rondom landschapsdecor ca. 1800 (gesigneerd), 1x Chinese kop&schotel rondom met floraal- en landschapsdecor ca. 1800 (gesigneerd, chip), 1x kleine Chinese kop 18e eeuw (chips rand) 3,5x11,8cm. Cond.: R-G