Vier delen oud Delfts keramieken aardewerk; 1x Porseleyne fles Delft dekselpot met floraal decor ca. 1930 34xø17cm., 2x knobbelvazen 6-kantig met landschapsdecor 20e eeuw 28xø12cm. en 1x schotel met bloemvaas-decor ca. 1900 (gemerkt) ø31,7cm. Cond.: G