Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 470gr., Schaal ø27 cm./, Totale hoogte 30cm., Cond.:U