Prachtige Duitse Jugendstil W.M.F. plated olie- en azijnstel 6-delig bestaande uit: 2x zoutnappen, mosterdpotje (deksel beschadigd) en olie- en azijn. Allen van kristal met mooie florale vormgeving 27x30x9cm. Cond.: G