Twee bewerkte en gegraveerde imitatie walrustanden 20e eeuw met dreimaster-decor en opschrift "Flamborough Head" "The Bonhomme Richard en Serapis" 55-58cm., gedateerd 1779 en 1742. Tevens 1 kruithouder Cond.: G