Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Penningen

Startprijs 50 EUR
Resultaat:
100 EUR

Beschrijving

Vier penningen; 1x penning 1966 VPK. AE. 150 Jaar Koninklijk Penningkabinet door E. Claus. Gietpenning. Vz.: bezoekers tentoonstelling "KONINKLIJK PENNINGKABINET 150 JAAR". Kz.: weegschaal, vrouwenportret en ontvoering te paard met jaartal "1966". 190 gr.,ø73 mm., 1x Nederland penningen VPK.AE. Naaktstrand door G. Hellegers. Slagpenning. Vz.:eeuwige spel van zon, zee en strand met 3 spelende kinderen. Kz.: moeder en grootmoeder in strandstoel. 142 gr.,ø70 mm., 1x Penning 2000. 75 Jaar VPK. Door Christien Nijland i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst. Vz. drie cirkels met tekst in vierkant met omgeslagen hoek. Kz. jaartallen en gestileerd beeldmerk VPK, Brons 62 x 62 mm. HS pag.583 en 1x Penning 1977, Zonder titel. Door Ger Zijlstra i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst. Vz. abstracte weergave van het begrip 'Zonder Titel'. Kz. signatuur medailleur en log VPK. Brons gegoten circa 75 mm., HS pag. 379