Armand Marseille pop, gemerkt Germany A 985 M 6. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, blauwgrijze slaapogen met haren-wimpers en bruine mohair pruik. Composiet lichaam (5 geledingen, lijkt zogeheten kikkerlijf) met gelede handen en vastje polsjes. Linkerbeentje is krommer en korter dan rechterbeentje, lijf licht beschadigd) H.: 40cm.