Kestner pop gedateerd 1890, gemerkt op hoofd 7 1/2 148. Biscuit hoofd met open mondje, 4 boventandjes, bruine slaapogen en rode pruik. Lederen lijf met porseleinen onderarmpjes en handjes. H.: 43-44cm.