J.D. Kestner pop, gemerkt J.D.K. 10 Made in Germany. Porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe vaste ogen en blond gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes (handjes iets geleed). Linkerteen linkervoet iets beschadigd, verder mooi gaaf. H.: 32cm. let op onder in de rand van het hoofd een karteltje uit.