Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, maanstand, dag-, seconden- en maand aanduiding, kwartierslag. Slagwerk op dubbele bel. Prachtig beschilderde wijzerplaat. Gesigneerd: Henderik Bakhuyse Amsteldam. In redelijke ongerestaureerde staat. 250-278X52-60X30CM.