Zeldzame grote Engelse notenhouten tafelklok met 8 bellen en kwartierslag. Prachtige gegraveerde verzilverde wijzerplaat. Rondom met bronzen ornamentuur beslagen ca. 1890. In uitstekende werkende staat zonder beschadigingen 68x40x28cm.