Vier Chinees porseleinen 19e eeuwse kommetjes; 2x ingevlochten met geisha, 2x gesigneerd met aan de buitenkant blauw landschapsdecor rne binnenin met tekst en gouddecor met figuren (zeldzaam) ø5,2-ø6,2cm. Cond.: G