Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

John Heartfield, 33 fotomontagen 1974

Startprijs 300 EUR
niet beschikbaar

Beschrijving

John Heartfield, 33 fotomontagen 1974, uitgever Dresden VEB Verlag der Kunst Dresden 1974. Porfolio met 33 reproducties van 66x50cm.in een grijze doos. Ook inclusief de 3 platen waarvan 2 met vertalingen van elk werk en 1 plaat met een afbeelding van de artiest. Inclusief origineel boekje met korte beschrijving van Heartfield leven en beschrijving van elk werk.1 van de bekendste satirische artietsen. Prachtig verzamelwerk.