Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op houder met 3 bokkepoten voorzien van vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde florale motieven en bezet met een cabuchon geslepen halfedelsteen. keuren van voor 1917, vermoedelijk eind 20e eeuw. H. 9 cm., Cond.:U