Bijzonder antiek vierkant 835\000 zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand opgehoogd deksel met porseleinen tegeltje met afbeelding van kinderen. Nederlands gekeurd onduidelijk meesterteken anno 1850. Cond:G 29 gr 5x5x2cm