Zeer fraai Engels zakhorloge, zilver met spillegang, in passende behuizing. Met wit emaille wijzerplaat met fraaie aanduidingen. 48x26 mm. Uurwerk gesigneerd John Witter, London. Aan het horloge zit een oude chatelaine, Hollands, met bewerkte tonnen en een grote sierlijk bewerkte sleutel, 70x38 mm.