Ton Schulten 1992, olieverf op linnen, abstracte compositie. Vroeg werk van Ton Schulten. herkomst privebezit (rechtstreeks gekocht van Ton Schulten in 1992). Naderhand is Ton Schulten coulissenlandschappen gaan schilderen. 90x140cm. Cond.: U