Barokwaaier met ivoor en aquareltechnieken, 18e eeuws, met drie handgeschilderde bijbelse voorstellingen, en figuren in het ivoor gesneden. (geheel opgeborgen in vitrine, kleine vochtvlek in waaier) in relatief goede staat. 60x34x4cm Cond:R/G