Twee delen oud/antiek: 1x bronzen vijzel 18e-19e eeuw met geribde rand en 1x bronzen olielamp met Hindoestaanse afbeelding van een godin met twee olifanten geflankeerd (restvergulding) 13x10x8cm. en 9xø10cm. Cond.: G