Kavel divers 18e-19e eeuws ivoor met o.a: 1x engel met kind (1 vleugel mist, 1 been mist en 1 vinger af), 1x koets met ruiter en 2 ossen (beschadigd), 1x herenbuste en 1x dekseldoos (knop beschadigd) 2,5-10cm. Cond.: R