Drie delen Chinees porselein 20e eeuw: 1x Foohond presse-papier, 1x 6-hoekig dekselpotje (wierookbrander) met figurendecor en 1x gesigneerd dekselpotje in Mag Xi stijl met landschapsdecor 7-9cm. Cond.: G