Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden: 1x met gouddecor en floraal decor (haarscheur en chip), 1x gouddecor en floraal decor (chips en haarlijn) en 1x familie roze met floraal decor en gouddecor (haarlijn) 23-24cm. Cond.: G